Лак НЦ-218 0,8

  • Код товару: Z026944
  • Наявність: На складі
  • 212.00 грн
Характеристики
Тип товару Лак
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Captcha

Так шукають цей товар покупці: Лаки

Рекомендовані товари

Поставити питання  ↓
 
 
 

Лак НЦ-218 0,8 купити в магазині Поправ Дом за вигідною ціною всього 212.00 грн

Замовляйте  Лак НЦ-218 0,8  

Разом з консультантом для Лак НЦ-218 0,8   чи інших товарів з групи  Лаки ви зможете:

  • уточнити наявність товару на складі в м. Золотоноша, м.Чорнобай, с. Коробівка та с. Нова Дмитрівка 
  • дізнатись характеристики  Лак НЦ-218 0,8  
  • уточнити ціну та умови доставки
  • отримати детальну консультацію 

Увага Секретна інформація!

Для більшості товарів з групи Лаки вказані ціни для інтернет-замовлень.

Щоб отримати вигідну ціну та зекономити, повідомте пароль "Я з інтернет-магазину" або замовляйте через кошик на сайті.

Доставка Лак НЦ-218 0,8

Купити та доставити  Лак НЦ-218 0,8  можна наступним чином:

  • перевізниками Нова пошта/Укрпошта для негабаритного товару в межах України
  • доставка Поправ Дом по м.Золотоноша та м.Чорнобай - вартість 350 грн, вантажопідйомність до 1,5 т,  габарити: 3х1.7х1.8м
  • самовивіз з магазину
  • доставка габаритного товару (авто з маніпулятором) - згідно тарифів перевізника


Не потрібно турбуватись про пошук транспорту - просто повідомте нам бажану дату та адресу доставки, а ми узгодимо вартість і знайдемо найкращий варіант.

Заталефонувати нам
Telegram
Viber
Whatsapp

Error in text!

Thanks!