Проушина кутова №100

  • Код товару: Z031160
  • Наявність: На складі
  • 12.00 грн
Інтернет-магазин будівельних товарів та товарів для дому пропонує широкий асортимент. Наразі каталог з більш ніж 26 000 найменувань в стадії наповнення. Для вибору товара скористайтесь пошуком або зверніться до менеджера по допомогу. Приємних покупок!
Характеристики
Тип товару Проушина
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Captcha

Так шукають цей товар покупці: Завіси дверні

Поставити питання  ↓
 
 
 

Проушина кутова №100 купити в магазині Поправ Дом за вигідною ціною всього 12.00 грн

Замовляйте  Проушина кутова №100  

Разом з консультантом для Проушина кутова №100   чи інших товарів з групи  Завіси дверні ви зможете:

  • уточнити наявність товару на складі в м. Золотоноша, м.Чорнобай, с. Коробівка та с. Нова Дмитрівка 
  • дізнатись характеристики  Проушина кутова №100  
  • уточнити ціну та умови доставки
  • отримати детальну консультацію 

Увага Секретна інформація!

Для більшості товарів з групи Завіси дверні вказані ціни для інтернет-замовлень.

Щоб отримати вигідну ціну та зекономити, повідомте пароль "Я з інтернет-магазину" або замовляйте через кошик на сайті.

Доставка Проушина кутова №100

Купити та доставити  Проушина кутова №100  можна наступним чином:

  • перевізниками Нова пошта/Укрпошта для негабаритного товару в межах України
  • доставка Поправ Дом по м.Золотоноша та м.Чорнобай - вартість 350 грн, вантажопідйомність до 1,5 т,  габарити: 3х1.7х1.8м
  • самовивіз з магазину
  • доставка габаритного товару (авто з маніпулятором) - згідно тарифів перевізника


Не потрібно турбуватись про пошук транспорту - просто повідомте нам бажану дату та адресу доставки, а ми узгодимо вартість і знайдемо найкращий варіант.

Заталефонувати нам
Telegram
Viber
Whatsapp

Error in text!

Thanks!